Bestuur


COM Noord-Brabant


Voorzitter

Klaas Haan
IJsselstraat 38
5463 NL Veghel
06-31948129
voorzitter@comnoordbrabant.nl

Vicevoorzitter

Wim Berserik
Zuidland 7
4617MC Bergen op Zoom
06-31918174
vicevoorzitter@comnoordbrabant.nl

Secretaris

Vacature
secretaris@comnoordbrabant.nl

Penningmeester

Marcel v.d. Schoot
Nieuwe Waalreseweg 47
5552 ED Valkenswaard
06-15612785
penningmeester@comnoordbrabant.nl

Algemene Zaken/secretariële ondersteuning

Witalij Hubanov
Keerweg 62
6122 CM Buchten
06-43907289
secretariswh@comnoordbrabant.nl


Bestuur Onderafdeling Eindhoven en omstreken

Voorzitter

Perry Foxen
Revershof 18
5737 AM Lieshout
06-53597861
p.foxen61@outlook.com

Secretaris

Toon Blommers
Loovoort 22
5706 HB Helmond
06-12678493
a.blommers64@upcmail.nl

Penningmeester

Herrie Florie
Hooghoef 16
5712 JP Someren
06-20743538
florie.montage@live.nl

Lief en Leed

Jos de Natris
Schuiltingstraat 5
5652 VA Eindhoven
06-23473898
josdenatris@hotmail.com


Bestuur onderafdeling NOB

Voorzitter

Dick Hoefnagel
Combinatiepolder 1
5235 TR ‘s-Hertogenbosch
06-40146604
d-hoefnagel@kpnplanet.nl

Vicevoorzitter

Theo Mevis
Zuster  Dielsstraat 9
6645 AS Winssen
06-23184607
m.mevis40@kpnmail.nl

Secretaris

John Frank
Vierde Rompert 39
5233 GA ‘s-Hertogenbosch
06-23948863
jhs.frank@kpnplanet.nl 

Penningmeester / Lief en leed

Jan Arts
Marter-Revier 23
5431 KD Cuijk
0485-316425
janopaarts@hotmail.com

Activiteitencommissie

Ronald Coenraad
1e Donk 129
5233 HK ’s-Hertogenbosch
073-6413208
rajcoenraad@home.nl

Bestuur ondersteuning

Chris Dalm
Wooijstraat 2
5373 LB Herpen
06 13 50 23 29
capmer2011@hotmail.com

Lid regio Oss

Hans in de Bosch
Baronie 11
5345 NG Oss
0412-623847
Hansenrieky@ziggo.nl

Bestuur ondersteuning

Vacature


Ledenraad COM Noord-Brabant

Lid

Jo Linders
Mommersteeg 34
5251 HS Vlijmen
06-22428357
jolinders@kpnmail.nl

Lid

Marcel v.d. Schoot
Nieuwe Waalreseweg 47
5552 ED Valkenswaard
06-15612785
penningmeester@comnoordbrabant.nl

Lid

Vacant