Bestuur


Bestuur COM Noord-Brabant


Voorzitter

Klaas Haan
IJsselstraat 38
5463 NL Veghel
06-31948129
voorzitter@comnoordbrabant.nl

Vicevoorzitter/secretariële ondersteuning

Wim Berserik
Zuidland 7
4617 MC Bergen op Zoom
06-31918174
vicevoorzitter@comnoordbrabant.nl

Secretaris & PR

Dick Haasbroek
Korenbloemstraat 13
5482 PE Schijndel
06-22936910
h.d.haasbroek@kpnmail.nl

Penningmeester

Marcel v.d. Schoot
Nieuwe Waalreseweg 47
5552 ED Valkenswaard
06-15612785
penningmeester@comnoordbrabant.nl

Algemene Zaken

Witalij Hubanov
Keerweg 62
6122 CM Buchten
06-43907289
secretariswh@comnoordbrabant.nl


Bestuur Onderafdeling Eindhoven en omstreken

Voorzitter

Perry Foxen
Revershof 18
5737 AM Lieshout
06-53597861
p.foxen61@outlook.com

Secretaris

Toon Blommers
Loovoort 22
5706 HB Helmond
06-12678493
a.blommers64@upcmail.nl

Penningmeester

Herrie Florie
Hooghoef 16
5712 JP Someren
06-20743538
florie.montage@live.nl

Lief en Leed

Jos de Natris
Schuiltingstraat 5
5652 VA Eindhoven
06-25473898
josdenatris@hotmail.com


Bestuur onderafdeling NOB

Voorzitter

Dick Hoefnagel
Combinatiepolder 1
5235 TR ‘s-Hertogenbosch
06-40146604
d-hoefnagel@kpnplanet.nl

Vicevoorzitter

Jo de Haas
St. Sebastiaanstraat 1
5688 TL Oirschot
0499-575083
jdehaas52@outlook.com

Secretaris

John Frank
Vierde Rompert 39
5233 GA ‘s-Hertogenbosch
06-23948863
jhs.frank@kpnplanet.nl 

Penningmeester ad interim

John Frank
Vierde Rompert 39
5233 GA ‘s-Hertogenbosch
06-23948863
jhs.frank@kpmplanet.nl

Activiteitencommissie

Ronald Coenraad
1e Donk 129
5233 HK ’s-Hertogenbosch
073-6413208
rajcoenraad@home.nl

Regio oudste Oss

Chris Dalm
Wooijstraat 2-0
5373 LB Herpen
06 13 50 23 29
capmer2011@hotmail.com

Bestuur ondersteuning

Jan in ’t Veld
Schout van Herenthalsplein 16
5237 TK ‘s-Hertogenbosch
06-27317085
janintveld7@gmail.com

Penningmeester

Vacature

Lief en Leed

Marianne Arts
Cantheelen 2-40
5431 MC Cuijk
06-24256672
marianneomaarts@hotmail.com


Ledenraad COM Noord-Brabant

Lid

Jo Linders
Vergiliuslaan 120
5216 CZ  ‘s-Hertogenbosch
06-22428357
jolinders@kpnmail.nl

Lid

Jac Kuster
Beneluxlaan 20
5042 WR Tilburg
06-42027607
jackuster@gmail.com

Lid

Vacant